Hakkımızda

Gelişen beyaz eşya ve iklimlendirme teknolojisinin nabzını yakından takip ederek, her an ve zamanda yenilenen ve bu yeniliklerle müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinen firmamız, ileri teknoloji, yüksek verimlilik ve insan odaklı çalışmalarını vizyon felsefesinin önemli bir değeri olarak görmektedir.

Servis Merkezi, bilgi ve donanımın giderek değerli bir varlık olduğu çağda, ürünlerinin ve can güvenliğinin sağlanması noktasında müşterilerine kaliteli çözümler üretmek, donanımların gerekli bakım ve arızalı durumlarda sorunlarının giderilmesini sağlamak, bunu yerine getirirken teknolojik yenilikleri aracı kılmayı misyon edinmiştir


Minimized simplicity

.servis merkezi

Globalleşen dünyada, tüketicilerin gelişen beyaz eşya klima ve kombi ürünlerini kullanma konusundaki başarısı giderek daha önemli hale geliyor. Bunun farkında olan Anka Servis; ısıtma, soğutma ve beyaz eşya alanındaki her konuda, kurumsal ve bireysel müşterilerine uzun vadeli ve etkili çözümler sunuyor.

Hızlı, Güvenilir, Garantili

2004 yılından bu yana kurumsal yapıda hizmet veren Anka Servis; her biri alanında uzmanlaşmış ekip üyeleri, müşteri memnuniyetine öncelik veren anlayışı ve gelişmiş alt yapısı ile iş dünyasındaki büyümenize katkıda bulunuyor. Garantili çözümler ile hizmet sonrasında sorun yaşanmasının önüne geçen şirketimiz; hızlı servis olanakları ile teknik problemler nedeniyle zaman kaybetmenizi de önlüyor.

Öncelikli Hedefimiz Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran hizmet anlayışımızla; ihtiyaçlarınıza ekonomik servis fiyatları, hızlı ve güvenilir çözümler ve garantili servis ile cevap veriyoruz. Teknik anlamda yaşadığınız sorunlara karşı, uzman personelle sizlere daima kaliteli hizmet sunuyoruz.


What I blog about

Neler Yapıyoruz?

  • Beyaz  Eşya Bakım Onarım Tamir,
  • Klima Bakım Onarım Tamir Montaj D-Montaj
  • Kombi Bakım Onarım Tamir ve Montaj
  • Fırın Tamir Bakım ve Temizliği
  • Küçük Ev Aletleri Onarımı
  • Elektrikli Süpürge Tamir Bakım
  • Televizyon, Ses Sistemi, Ve Uydu Sistemleri Tamiri