Mamak Arçelik Servisi

Mamak Arçelik Servisi için Arçelik teknik servisi olarak Mamak semtinde müşterilerimize beyaz eşya teknik servis hizmeti vermekteyiz. Mamak Arçelik Servisi ekibimiz, konusunda uzman ve sertifikalı kişilerden oluşur. Müşteri memnuniyeti ve toplam kalite yönetimi ilkelerini benimsemiş, sürekli gelişime açık ekiplerimiz sizlere en pratik ve güvenilir çözümler sunar.

Arçelik Servisimiz, onarım ve tamirat işlemlerini yerinde yapmaktadır. Cihazların teslim alınıp atölye de arıza tespit ve onarımı söz konusu olduğu durumlarda sizlerden onay alınmadan herhangi bir işlem yapılmaz.Mamak Arçelik Servisi ariza durumunda yapılan işe, değişen yedek parçalara ve işçiliğe +1 yıl garanti vermektedir.

0312 358 49 49

Balgat arçelik servisi semtinde tüketicilerine profesyonel arçelik servis hizmeti sunan firmamız sizlere hizmet vermekten büyük onur duyuyor. Arçelik cihazlarınızın daha yüksek verimde çalışması, daha az enerji tüketmeleri ve daha uzun ömür sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için, cihazlarınızın bakımlarını aksatmamanızı tavsiye etmekteyiz.

MAMAK ARÇELİK İLETİŞİM İÇİN TIKLAYIN

 

Mamak Arçelik servisi semtinde tüketicilerine profesyonel arçelik servis hizmeti sunan firmamız sizlere hizmet vermekten büyük onur duyuyor. Arçelik cihazlarınızın daha yüksek verimde çalışması, daha az enerji tüketmeleri ve daha uzun ömür sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için, cihazlarınızın bakımlarını aksatmamanızı tavsiye etmekteyiz.

Arçelik Servis ekibimiz firmamızın müşteri güveni ilkesi ile hareket eder.